מאמרים

התלבטויות בהכרויות ראשונות - חלק II

מה שניתן לעשות הוא להגיע עצמאית לפגישה ובמידה והדייט היה מוצלח, לחזור יחד.

מי משלם?

אחת הדילמות הנפוצות היא מי משלם בפגישה. האם לתת לו לשלם או להתעקש להתחלק חצי חצי כאשר תציעו לשלם, הצד השני עלול להיעלב או לסרב בתוקף. הדרך הטובה ביותר להתמודד עם הדילמה היא לשלם בצורה אלגנטית ולא להיעלב אם מבקשים מכם לחלוק חצי חצי את החשבון.

להתקשר או לחכות?

עברו מספר ימים אחרי הפגישה, שהתרשמתם שהיתה מוצלחת ושתהיה לה המשכיות אבל הצד השני עדיין לא התקשר. הדחף לדעת האם הוא מעוניין בך חזק, אבל מנגד, אם תתקשרו, הסיכון להסתמן נודניקים שלא יכולים לחכות כמה ימים כדי לקבל תשובה הוא ריאלי. מצד שני, למה לבזבז מחשבה או אנרגיות שהם לטובת מישהו שאינו מעוניין ובטוח שלא חושב עליכם. מה שאפשר לעשות זה כבר בדייט הראשון לנסות לקבוע בסיומו פגישה נוספת כדי לבדוק את התגובה והאם קיים רצון הדדי להמשכיות הקשר. במידה ואתם לא מרגישים נוח עם זה, תוכלו להשתמש בשיטת ה-sms ולשלוח הודעה האם קובעים משהו נוסף או שנפרדים כידידים. בהתאם לתשובה או לחוסר תשובה תוכלו לדעת איך ממשיכים.

לנשק או לא לנשק?

השלב של הנשיקה הראשונה, הניצוצות באוויר, הפרפרים בבטן רומנטי ומרגש כאחד.  מנגד, אם חיכיתם להם והוא מבושש להגיע אז הציפייה יכולה להיות לגרום לתוצאה ההפוכה ולריחוק מצידכם. מה שאפשר לעשות זה לשאול אם אפשר לנשק ולבחון את התגובה.

 

 

חזרה לחלק ראשון