מאמרים

איך תדעו שההכרות אכן מוצלחת

התחלתם להיפגש, זה נראה מבטיח, שאולי מצאתם את החצי השני שלכם, זה שחיכיתם לו הרבה זמן. אנשים שואלים מתחילים לשאול אם אתם כבר מאוהבים ואם זה כבר "זה" אבל לא בטוח שיש לכם את התשובה, גם לא לאחרים וגם לא לעצמכם.

בסך הכל באמת שאתם מעבירים שעות מהנות יחד, התחלתם להשלים משפטים אחד של השני או לשער מה תהיה התשובה של האחר לשאלתכם, אבל האם זה באמת "זה"? והאם מערכת היחסים מתקדמת כי שרציתם וציפיתם?

הנה מספר סימנים שיעזרו להבין האם שההכרות הרומנטית שלכם הולכת לכיוון הנכון?

תחושת היי באוויר

אתם מרגישים הרגשה כללית של היי באוויר ואולי אפילו בא לכם לשיר לעצמכם "יש בלונים באוויר". זוהי תחושה של אושר עילאי לצד פרפרים בבטן או לחיים סמוקות באופן טבעי ללא צורך באיפור מלאכותי. אמנם ההרגשה כשמאוהבים הינה אינדיבידואלית אבל במרבית הקשרים הרומנטיים היא מלהיבה ומרגשת, במיוחד בשלביה הראשונים.

געגוע לדייט הבא

בן הזוג הופך לחלק חשוב בחייכם ואתם מוצאים עצמכם מתגעגעים אליו ומחכים ומצפים לפגישה הבאה. המחשבה עליו ועל הזמן שלכם ביחד ממלאת אתכם בתחושת אושר.

ההרגשה היא הדדית

בן הזוג מרגיש כמוכם או לפחות הוא אומר זאת או משדר תחושה דומה לשלכם. במידה ואכן כך, והוא נראה נלהב לפגוש אתכם ואפילו לשמוע את קולכם בטלפון, כנראה שההרגשה היא הדדית והקשר מתקדם נכון.

ספקות לא בבית ספרינו

אתם לא מוצאים עצמכם מתלבטים, מעלים ספקות, מחפשים דברים שליליים או משהו שיכול להרוס את מערכת היחסים שלכם.

המשך מאמר