מאמרים

ניתוחים להמונים


ניתוחים להמונים

איש מאיתנו אינו מושלם, וישנם פגמים שגם דיאטה, תרגילי חיטוב, איפור או תכשירים קוסמטיים – לא יצליחו לפתור. הניתוחים הפלסטיים אמורים להוות פתרון בעיה למי שניסו למצוא חלופות אחרות, אם ישנן כאלה, ואלו לא נחלו הצלחה. עם עידן הטכנולוגיה והתפתחות עולם הרפואה, הניתוחים הפלסטיים נעשים למקובלים מתמיד, ואם פעם אדם המבצע ניתוח מסוג זה היה נחשב לאמיץ ויוצא דופן, כיום, סביר להניח כי רובנו מכירים לפחות אדם אחד אשר ביצע איזשהו הליך פלסטי בחייו.
הניתוחים הפלסטיים המקובלים ביותר הם ניתוח הרמת החזה, וניתוח לשיפוץ האף, ובנוסף לשני אלו קיימת סקאלה רחבה של סוגי ניתוחים, חלקם מקובלים וידועים כמו הניתוח להצרת היקפים, וחלקם עלולים להביא להרמת גבה, תרתי משמע, כמו הניתוח לעיצוב הטבור או הניתוח להארכת הריסים.
ניתוחים אסתטיים יכולים להיות להליך כירורגי מורכב של ממש הכולל הרדמה מלאה, או כזה המבוצע בהרדמה מקומית. יתרה מכך, בזכות הקדמה ישנם טיפולים אשר מבוצעים ללא הרדמה כלל, כמו מילוי קמטים באמצעות הזרקת בוטוקס או הסרת שיער.

 

איך ניתוח נולד?

תהליך הוצאת הניתוח לאור הוא יחסית מהיר ואינו כרוך בטרחה מיותרת. מרגע שהחלטתם כי אתם רוצים לבצע ניתוח מסוים (או אפילו כמה, גם אופציה זו ניתנת לביצוע בניתוח אחד), פנו לאחת ממרפאות האסתטיקה הרבות הקיימות כיום בשוק. במרפאות האסתטיקה ישנם מנתחים אשר ישמחו לתת לכם ייעוץ מתוך ניסיונם בתחום.

המשך מאמר